In de media
Welkom op de website van obs De Noordster - Bergen op Zoom
Speelheuvel - obs De Noordster
Ingang onderbouw - obs De Noordster
De buitenklas - obs De Noordster
Het blotenvoetenpad - obs De Noordster
onze speelplaats - obs De Noordster
Op ontdekking in onze schooltuin .... - obs De Noordster

Brainstorm op Zuidwest TV.  De Noordster doet mee

 


BNDeStem

brainstorm

In de laatste week van oktober hebben 2 groepen van onze school meegedaan met Brainstorm. Dat is een leerzame  scholierenquiz op Zuidwest TV. Groep 8 speelde tegen Lavoor uit Roosendaal en groep 5 had Lodijke als tegenstander. Hoe het allemaal afgelopen is, kan binnenkort bekeken worden op Zuidwest TV. Een leuk detail is nog wel dat de quiz wordt gepresenteerd door Ivana Zandbergen en die heeft weer stage gelopen op De Noordster. Wat is de wereld toch klein ! ! !


klik hier om het artikel via BN DeStem te bekijken.

 

 

 

somlijn

Direct naar...

Ons adres...

obs De Noordster
Groenplaats 32
4613 GP Bergen op Zoom
tel. 0164 - 256801
email obs De Noordster

leerbedrijf licht
Logo Opleidingsschool Zuidwest def 
logo avans

obs De Noordster
is onderdeel van

somlogo
 Logo gezonde school horizontaal

 

Wij maken gebruik van cookies

Wij gebruiken cookies op onze website. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.